Medicína

Garance kvality za vynikající péči


Kategorie: Aktuality 
06.únor 2024

Českobudějovické centrum hojení chronických ran získalo certifikát Garance kvality od České společnosti pro léčbu rány. Tato prestižní certifikace byla udělena za oblast poskytování komplexní péče o klienty s chronickými a komplikovanými ranami.

Certifikát garance kvality je výsledkem dlouhodobého úsilí centra o neustálé zlepšování a optimalizaci poskytovaných služeb. Získání tohoto prestižního ocenění potvrzuje, že centrum splňuje přísné normy a standardy v oblasti léčby ran a péče o pacienty.

Česká společnost pro léčbu rány uděluje certifikáty pouze těm institucím, které prokázaly excelentní úroveň péče a inovativní přístup k léčbě. Tímto se Centrum hojení chronických ran v Českých Budějovicích stává součástí selektivní skupiny zařízení, která jsou oceněna za svou vynikající péči.

„České Budějovice jsou druhým pracovištěm, které certifikát kvality získalo.  Léčba ran je specifický obor, který vyžaduje vysokou erudici a zkušenost lékařského a ošetřovatelského personálu. Je potvrzením, že svou práci děláme dobře a je pro nás velkou motivací,“ uzavírá manažer Center hojení chronických ran EUC.

 Dle TZ

www.euc.cz

 

Autor: MUDr. Olga Wildová