Medicína

Třetí část kampaně: Zažij sílu inspirace


Kategorie: Aktuality 
24.listopad 2022

S koncem roku 2022 vstupuje dm drogerie do poslední fáze kampaně Zažij sílu inspirace. Jako zdroj nových podnětů tentokrát do popředí staví samotné lidi. Ve svých sděleních zdůrazňuje důležitost vzájemného setkávání, laskavosti a solidarity. V listopadu 2022 proběhne další ročník aktivity Giving Friday, kdy 5 % z celkového obratu učiněného 25. listopadu věnuje prostřednictvím Charity ČR na pomoc osobám v tíživé životní situaci.

Společnost zahájila poslední část své celoroční kampaně Zažij sílu inspirace. Tentokrát chce podtitulem „Inspirace lidmi“ zdůraznit jedinečnost každého a upozornit, zvláště před vánočními svátky, na hodnoty vstřícných vzájemných vztahů.

Společnost se rovněž zapojila do dobročinné aktivity Sbírka potravin. Možnost pomoci druhým využili zákazníci, kteří 12. listopadu do potravinových bank přispěli 11,97 tuny drogistického zboží a 3,9 tuny potravin. Díky Sbírce potravin tak budou produkty rozděleny osamělým seniorům, rodičům samoživitelům, rodinám v nouzi a dalším, kteří je potřebují.

Ve znamení dobročinnosti se ponese i zbytek listopadu. Slevové šílenství Black Friday se dm rozhodla proměnit v Giving Friday. V rámci loňského ročníku této dobročinné aktivity darovala společnost dm 3,3 milionu korun na pomoc obětem domácího násilí. Letos věnuje 5 procent z celkového obratu učiněného 25. listopadu prostřednictvím Charity ČR na pomoc osobám ohroženým chudobou. Společnost darované peníze ještě navýší výnosem z dražby a prodeje digitálních obrazů Múzy Inspirace. Prodej limitovaných NFTs neboli Non-Fungible Tokenů bude pro zájemce dostupný 25. listopadu 2022 na www.dm-muzy.cz.

Po dvou letech, kdy se rodiny a známí nemohli potkávat kvůli pandemii, chce společnost svým zákazníkům připomenout, jak vzácné jsou okamžiky strávené s blízkými. Nachystala drobné radosti, které zákazníci najdou v prodejnách dm nebo na online shopu dm.cz. Dle TZ

www.dm.cz

Autor: MUDr. Olga Wildová