Medicína

Dny slunce v boji proti rakovině kůže


Kategorie: Aktuality Rakovina 
11.květen 2019

Rakovina je pro člověka stále jedna z nejděsivějších nemocí současnosti. Hrozba rakoviny kůže je však stále podceňovaná a podceňovaná je i prevence této zákeřné choroby. BENU Lékárny na tento problém dlouhodobě upozorňují, a proto každým rokem pořádají osvětovou akci Dny slunce, na níž odborní lékaři bezplatně vyšetřují zájemcům znaménka.

Za poslední čtyři roky bylo vyšetřeno více než 14 tisíc zájemců, u kterých bylo odhaleno 150 melanomů a více než 1600 návštěvníků odešlo s doporučením na odstranění jiného podezřelého znaménka či kožního nálezu. I to je důkaz, že prevence má smysl a jak je důležité změny na kůži nepodceňovat! Pokud patříte mezi ty, kteří se doposud nenechali vyšetřit, máte nyní během května až července opět možnost.

Akce budou probíhat napříč Českou republikou na celkem 38 místech od začátku května do poloviny července, a to ve vybraných obchodních centrech, BENU Lékárnách a rovněž BENU Academiích. Seznam jednotlivých míst a termíny naleznete na webové adrese https://www.benu.cz/benu-dny-slunce. Přímo na stánku máte také možnost odborné konzultace s dermo poradkyní, která vám poradí s výběrem vhodného opalovacího přípravku. Ve dnech konání akce mohou zákazníci využít až 30% slevu na opalovací krémy přímo v lékárnách.

 Obchodní centra a termíny, kdy budou akce probíhat:

 

  • OC Futurum, Hradec Králové 16. 5. – 18. 5. 2019
  • OC Letňany, Praha 23. 5. – 25. 5. 2019
  • OC Haná, Olomouc 30. 5 – 1. 6. 2019
  • OC Zlaté Jablko, Zlín 6. 6. – 8. 6. 2019
  • OC Olympia, Plzeň 20. 6. - 22. 6. 2019

 

Termíny v lékárnách a BENU Academiích + další informace o pořádání Dnů slunce  na https://www.benu.cz/benu-dny-slunce. Dle TZ

www.botticelli.cz

www.benu.cz

Autor: MUDr. Olga Wildová