Sexuologická poradna

Nový web nabízí pomocnou ruku při sexuální dysfunkci mužů


Kategorie: Sexuologická poradna 
07.říjen 2013
Sexuální dysfunkcí v podobě předčasné ejakulace trpí přibližně každý pátý muž. Přesto se jedná o nejčastěji neléčenou a nediagnostikovanou sexuální poruchu a citlivé téma, které je stále tak trochu tabu. Proto pro muže, kteří zmíněnou poruchou trpí, vznikl nový informační webový portál www.nejennachvili.cz, který podá pomocnou ruku.

Předčasná ejakulace je velmi citlivý intimní problém, který trápí muže po celém světě. Podle odhadů trpí touto sexuální dysfunkcí každý pátý muž, což znamená, že předčasná ejakulace je dokonce častější jev, než tak často skloňované poruchy erekce.

Předčasná ejakulace se však netýká jen mužů, ale stejnou měrou dopadá i na jejich partnerky a může se tak velmi negativně odrazit na celkové kvalitě partnerského života.

Mlčení, tabuizace i nedostatek osvěty však končí. Začátkem října 2013 byl spuštěn nový informační web www.nejennachvili.cz, na kterém muži naleznou  odpovědi na všechny otázky, které s problémem  souvisejí.

Muži (i jejich partnerky) si budou moci vyhledat všechny informace, které zajímají. Mohou si udělat i jednoduchý test, který vysvětlí, zda předčasnou ejakulací skutečně trpí, a který může posloužit jako první krok ke konzultaci s lékařem.

Stránky budou rovněž účelným a taktním pomocníkem všech lékařů, kteří se s problémem předčasné ejakulace, a s ní spojenými partnerskými problemy, zabývají. Muž získá informace na vysoké úrovni a bude partnerem lékaři v řešení této velmi citlivé otázky.

Patronem webových stránek se stal slavný automobilový závodník a vítěz Formule 1, Jacques Villeneuve.

 www.nejennachvili.cz

www.mediatrust.cz

Autor: zpracováno redakčně